Investujte s nami do zdravotníctva

Zdravotníctvo - výborná investícia aj v ťažkých časoch

Investície do zdravotníctva, t.j. do oblasti Healthcare (zdravotnej starostlivosti), sú výborné v dobrých časoch ale aj v obdobiach kríz a výkyvov. O zdravie ludí je nutné sa starať aj keď skrachuje banka v amerike, Grécko neplatí svoje dlhy, je celostvetová pandémia alebo nebodaj vysoká inflácia a energetická kríza.

 

Práve kombinácia konzervatívnej oblasti biznisu a nadpriemerného výnosu robia z oblasti Healthcare výbornú investíciu aj do neistých časov. 

VZOR_TRIHLAV_edited_edited.png

Poliklinika, ambulancie, lekárne a viac ako 30 tis. pacientov

Nie sme teoretici. Podníkame v oblasti healthcare už nejaký ten piatok. V Martine prevádzkujeme polikliniku, ambulancie a máme lekárne v Martine a Považskej Bystrici. Počas covidu sme prevádzkovali MOMky. Našim plánom je rozšíriť sa v úvodnej fáze v Žilinskom kraji a následne po celom Slovensku. Máme víziu, detailný plán, kľúčových zamestnancov a odhodlanie. 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Investujte s nami

Hľadáme investorov, ktorí majú záujem podielať sa svojim kapitálom na investičných projektoch v oblasti Healthcare.. Štandardne investícia prebieha prostredníctvom pôžičky s úročením cca 8% p.a. na obdobie 3-5 rokov. Možné sú aj iné formy až po priame partnetstvá na projektoch.

Dohodnime si stretnutie

Ďakujeme za odoslanie.

DSC_5111.jpg

ING. MICHAL HEDERA

Partner spoločnosti zodpovedný

za oblasť Healthcare

"Ako spolumajiteľ a partner spoločnosti zodpovedný za oblasť Healthcare sa veľmi rád stretnem s každým potencionálnym investorom. Som Vám k dispozícii počas celého obdobia Vašej investície. Prosím kontaktujte ma prioritne cez nižšie uvedený formulár a ja sa Vám spätne ozvem a dohodneme si stretnutie."

VZOR_TRIHLAV.png
DSC_7285-2zm2.jpg