top of page
Investujte s nami do zdravotníctva

Zdravotníctvo - výborná investícia aj v ťažkých časoch

Investície do zdravotníctva, t.j. do oblasti Healthcare (zdravotnej starostlivosti), sú výborné v dobrých časoch ale aj v obdobiach kríz a výkyvov. O zdravie ludí je nutné sa starať aj keď skrachuje banka v amerike, Grécko neplatí svoje dlhy, je celostvetová pandémia alebo nebodaj vysoká inflácia a energetická kríza.

 

Práve kombinácia konzervatívnej oblasti biznisu a nadpriemerného výnosu robia z oblasti Healthcare výbornú investíciu aj do neistých časov. 

VZOR_TRIHLAV_edited_edited.png

Poliklinika, ambulancie, lekárne a viac ako 30 tis. pacientov

Nie sme teoretici. Podníkame v oblasti healthcare už nejaký ten piatok. V Martine prevádzkujeme polikliniku, ambulancie a máme lekárne v Martine a Považskej Bystrici. Počas covidu sme prevádzkovali MOMky. Našim plánom je rozšíriť sa v úvodnej fáze v Žilinskom kraji a následne po celom Slovensku. Máme víziu, detailný plán, kľúčových zamestnancov a odhodlanie. 

Investujte s nami

Hľadáme investorov, ktorí majú záujem podielať sa svojim kapitálom na investičných projektoch v oblasti Healthcare.. Štandardne investícia prebieha prostredníctvom pôžičky s úročením cca 8% p.a. na obdobie 3-5 rokov. Možné sú aj iné formy až po priame partnetstvá na projektoch.

Dohodnime si stretnutie

Ďakujeme za odoslanie.

DSC_5111.jpg

ING. MICHAL HEDERA

Partner spoločnosti zodpovedný

za oblasť Healthcare

"Ako spolumajiteľ a partner spoločnosti zodpovedný za oblasť Healthcare sa veľmi rád stretnem s každým potencionálnym investorom. Som Vám k dispozícii počas celého obdobia Vašej investície. Prosím kontaktujte ma prioritne cez nižšie uvedený formulár a ja sa Vám spätne ozvem a dohodneme si stretnutie."

VZOR_TRIHLAV.png
DSC_7285-2zm2.jpg
bottom of page