top of page
VZOR_TRIHLAV_edited_edited.png

Healthcare

MojaPoliklinika

Prvá MojaPoliklinika v Martine priniesla na trh najmodernejšie zdravotnícke priestory v oblasti ambulantnej zdravotnej starostlivosti. Úspešný príbeh z Martina si kladieme za cieľ zopakovať v iných mestách, vytvoríme tak sieť nehnuteľností v segmente Healthcare so stabilným cashflow z nájmu v rastových aj krízových obdobiach.

www.mojapoliklinika.sk

DSC_4983_edited.jpg

PROFI Lekáreň

Lekárnictvo, ako neodmysliteľná súčasť zdravotnej starostlivosti, zažíva obdobie expanzie. V nami budovanej sieti PROFI Lekáreň kladieme dôraz na odbornosť, inovácie, profesionálny prístup a široký výber preskripčných aj OTC liekov. Sieť PROFI Lekáreň chce byť blízko svojim klientom, preto si vyberáme lokality v poliklinikách a na sídliskách.

www.profilekaren.sk

photo-156BW_zmenš.jpg

MojaPoliklinika
Poskytovateľ zdravotnej starostlivosti

Každý chodí k lekárovi a táto potreba sa s vekom zvyšuje. Rozdrobenosť sektoru ambulancií, medzi drobných poskytovateľov, nám dáva množstvo príležitostí pre ich konsolidáciu a vzájomné integrovanie. Pod značkou MojaPoliklinika postupne budujeme silného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, ktorý pôsobí v rôznych špecializáciách. V súčasnosti poskytujeme zdravotnú starostlivosť viac ako 30 tisíc pacientom.

30.11.20 (6 of 35)BW_zmenš.jpg
bottom of page